03 mar 2022

Prosty sposób na lojalizację klientów!

Prowadzenie biznesu

Lojalny klient to idealny klient. Każdemu przedsiębiorcy zależy na konsumentach, którzy do niego wracają. Jednak na lojalność klienta trzeba zasłużyć,…

Lojalny klient to idealny klient. Każdemu przedsiębiorcy zależy na konsumentach, którzy do niego wracają. Jednak na lojalność klienta trzeba zasłużyć, wdrażając różne rozwiązania, ułatwiające życie i wyróżniające konkretną firmę na tle innych. Zainteresowanie to nie wszystko. Równie ważne jest, aby zaproponować konsumentom takie rozwiązania, które zatrzymają ich przy konkretnej marce. Dokładnie ta sama zasada działa w branży cateringów dietetycznych. Jak sprawić, aby klienci zostawali z Tobą na dłużej?

Jeden z najpopularniejszych sposobów na zatrzymanie Klienta

Jedną z najpopularniejszych form zachcenia Klienta do częstego korzystania z konkretnej usługi, są wszelkiego rodzaju karty lojalnościowe lub programy punktowe. Klient otrzymuje punkty za wykonane akcje, a później odbiera nagrody. To bardzo proste, ale równie skuteczne. Zmieniając swój system na Caterings, możesz już dziś wprowadzić taki program w swojej firmie.

Poznaj program lojalnościowy dla cateringów dietetycznych

Pewnie znasz wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe, które pojawiają się obecnie w wielu sklepach i lokalach usługowych. Kup 10 kaw, a 11 otrzymasz gratis, okaż kartę i otrzymaj rabat na zakupy, kupując 3 karnety miesięcznie, 4 dostaniesz za 50% ceny, itd. Przypominasz sobie teraz mnóstwo takich informacji kierowanych w Twoją stronę? Z pewnością, ponieważ jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych tricków sprzedażowych ostatnich lat.

Działanie tzw. Skarbonek dla Klientów cateringów dietetycznych działa na podobnej zasadzie. Użytkownik zbiera na stronie punkty za różne podjęte działania. Takie aktywności to np. zrobienie zamówienia za określoną kwotę, ocenienie otrzymanego menu, zamówienie cateringu na określoną ilość dni, polecenie znajomym itd. Punkty przelicza się następnie na nagrody, które mogą być przeróżne, m.in. rabaty na kolejne zamówienia, gratis jeden dzień cateringu, konsultacja z dietetykiem lub trenerem i wiele, wiele innych. Wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Przejdź na system Caterings i zaproponuj swoim Klientom coś więcej niż pyszne jedzenie!

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Branża cateringów dietetycznych Marketing Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ