19 sty 2023

W czym nas wyręczy oprogramowanie do cateringu dietetycznego?

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

Caterings to profesjonalne oprogramowanie dla cateringu dietetycznego, które daje wiele możliwości w prowadzeniu własnego biznesu w branży diety pudełkowej. Razem…

Caterings to profesjonalne oprogramowanie dla cateringu dietetycznego, które daje wiele możliwości w prowadzeniu własnego biznesu w branży diety pudełkowej. Razem z nim stworzysz catering dietetyczny zorientowany na klienta i efektywność pracy. Jakie korzyści może Ci przynieść i w czym Cię wyręczy? W tym artykule odpowiadamy na te pytania.

Unikniesz błędów

Dzięki oprogramowaniu unikniesz błędów w konkretnych dietach, np. nie znajdzie się danie mięsne w diecie wegetariańskiej, czy też nabiał w diecie bez laktozy. Inteligentne funkcje w systemie umożliwiają znacznie łatwiejszą pracę i eliminację ryzyka popełnienia błędu, które w natłoku zadań do wykonania mogą się zdarzać. System przyspiesza i ułatwia pracę, a także gwarantuje wyższą jakość Twoich usług. Jeżeli w zaplanowanym menu przekroczysz założenie foodcost-u dla danej diety i jej wariantu, znajdą się w niej nieodpowiednie dania i produkty lub złe proporcje makroskładników otrzymasz ostrzeżenie.

Kupujesz tyle produktów, ile faktycznie potrzebujesz

Inteligentne rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł kupować tyle, ile potrzebujesz bez marnowania jedzenia. Prognozuje sprzedaż, a więc informuje o tym, ile aktualnie jest zamówionych diet, ile było w ostatnich, czy analogicznych dniach, a także wylicza o ile więcej/mniej należy zamówić towaru. W cateringu dietetycznym nie da się całkowicie wyeliminować strat, ale dzięki temu nowoczesnemu systemowi można je zminimalizować. Dodatkowo dzięki integracji z systemem fakturowania.pl możesz pobrać ceny produktów bezpośrednio z faktur i aktualizować ceny składników. System Caterings generuje również sam czytelną listę zakupów, czego nie musisz robić sam. Zawiera ilość składników do zamówienia, szacunkowy ich koszt, czy też hurtownie, z jakich należy dokonać zamówienia. Oprogramowanie uwzględnia również opakowania, torebki, a nawet czas pracy personelu.

Profesjonalne checklisty

Catering usprawnia współpracę między zaopatrzeniowcami, kuchnią i pakownią, a co więcej minimalizuje ryzyko błędów. Wpływa na dobrą organizację pracy i oszczędność czasu, co przekłada się na wysoką jakość produktów. Otrzymujesz szczegółowe checklisty przepisów ze szczegółowymi kartami przepisów i czynności do zrealizowania w kuchni, checklisty gotowych dań do pakowania, a co więcej checklisty diet i wyborów – kolejne działy otrzymują informacje, które dania mogą pakować do poszczególnych toreb.

Przyspieszenie procesów pakowania

Oprogramowanie Caterings, dzięki funkcji „Matryc” wraz z kodami V1 lub V2 umożliwia nawet spakowanie ponad 1000 toreb w 2-3 godziny. Zanim rozpoczniesz pakowanie dań, możesz przygotować konkretną ilość pojemników, co pokazuje na jakim etapie jest proces pakowania. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat systemu? Zapraszamy do kontaktu.

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Branża cateringów dietetycznych Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ