13 mar 2023

SMAKKI GASTROTARGI – targi gastronomiczne w Warszawie

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

O targach

Misją targów jest dążenie do tego, by polski rynek gastronomiczny był jednym z pierwszorzędnych rynków horeca w Europie zarówno pod kątem jakości, jak i wielkości oferowanych produktów i usług. Jak sam producent twierdzi, targi mają edukować i podnosić świadomość wszystkich uczestników branży horeca i konsumentów, którzy korzystają z usług gastronomicznych w zakresie szeroko pojętej ekologii i zasad zrównoważonego rozwoju.

Debata „Catering dietetyczny wiedza od A do Z”

„Catering dietetyczny wiedza od A do Z” to profesjonalny program edukacyjno-szkoleniowy, który poprowadzą specjaliści rynku Cateringów Dietetycznych. Program będzie miał formę debaty i dedykowany jest inwestorom, którzy interesują się inwestowaniem w biznes Catergingu Dietetycznego, a także tym, którzy już na rynku są i chcą pogłębić swoją wiedzę.

Program spotkania będzie podzielony na 4 części:

  • I PLANOWANIE INWESTYCJI GASTRONOMICZNEJ (Najważniejsze zagadnienia – jak nie dać się zaskoczyć),
  • II NAJCZĘSTSZE BŁĘDY I PUŁAPKI W PROWADZENIU CATERINGU DIETETYCZNEGO (Specyfika działania biznesu, know-how i aspekty, jakie należy brać pod uwagę, aby nie popełnić błędów),
  • III JAK UTRZYMAĆ KONKURENCYJNOŚĆ W CZASACH KRYZYSU Podstawy budowania wizerunku marki i kształtowania pozycji rynkowej,
  • IV CASE STUDY i SUCCESS STORY BY DPD Food. Moderator spotkania to właściciel firmy Gastro Wiedza, ekspert i praktyk- Marcin Dyrda. Ma wieloletnie doświadczenie w branży, jest również pomysłodawcą i audytorem programów Jakość i Bezpieczeństwo w Cateringu Dietetycznym.

Zapraszamy do udziału w targach i zapoznania się ze szczegółami programu: https://smakki.pl/pl/program/#tab2

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Branża cateringów dietetycznych Prowadzenie biznesu

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych Marketing NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ