03 mar 2022

Jak otworzyć catering dietetyczny?

Prowadzenie biznesu

Jak otworzyć catering dietetyczny? Przed założeniem nowej marki dietetycznej musisz mieć przemyślaną strategię, zawierającą wszystkie najważniejsze elementy prowadzenia cateringu. Co…

Jak otworzyć catering dietetyczny? Przed założeniem nowej marki dietetycznej musisz mieć przemyślaną strategię, zawierającą wszystkie najważniejsze elementy prowadzenia cateringu.

Co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz?

Branża cateringowa jest branżą specyficzną. Nie jest to typowa gastronomia. Otwierając biznes trzeba mieć świadomość, że dietetyka i staranność przygotowania jedzenia są najważniejszym aspektem prowadzenia działalności.

Jak otworzyć catering dietetyczny - TO DO list

Lista TO DO dla wykreowania spójnej strategii Twojej marki:

  • Pomysł & strategia SEO
  • System informatyczny
  • Oferta
  • Planowanie menu
  • Kuchnia
  • Zgrzewarka
  • Drukarka etykiet
  • Umowa z firmą kurierską
  • Zapewnienie obsługi klienta
  • Ekspert od SEO

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Branża cateringów dietetycznych Marketing Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ