28 lut 2022

Aplikacja mobilna dla firmy cateringowej

Prowadzenie biznesu

Dlaczego aplikacja cateringowa jest taka ważna? Własna aplikacja dla Twojego cateringu dietetycznego… Brzmi ciekawie, prawda? Jeśli myślisz, że w Twojej…

Dlaczego aplikacja cateringowa jest taka ważna?

Własna aplikacja dla Twojego cateringu dietetycznego… Brzmi ciekawie, prawda? Jeśli myślisz, że w Twojej branży nie ma szans na zbudowanie takiego miejsca w sieci, to pozwól wyprowadzić się z błędu. Z Caterings to nie tylko możliwe, ale także bardzo proste! Jakie są główne zalety posiadania takiego rozwiązania w swojej firmie?

Wygoda to podstawa

Zastanawiając się nad zasadnością posiadania własnej aplikacji dla cateringu dietetycznego, warto przede wszystkim przeanalizować czym dla klienta jest takie rozwiązanie. Z pewnością jest to duża wygoda, ponieważ pozwala z poziomu smartfona wejść do swojego panelu klienta. Co więcej, wystarczy do tego jedno kliknięcie, aby złożyć zamówienie czy też skontaktować się dostawcą. W jednym miejscu znajduje się także historia poprzednich zamówień, informacje o dostawie czy możliwość zmiany danych. To bardzo ważne w dzisiejszych czasach, kiedy ludzie nie mają zbyt wiele czasu i nie znoszą przebijania się przez meandry stron internetowych.

Budowanie wizerunku profesjonalisty

Niewątpliwie posiadanie aplikacji, przez jakąkolwiek z firm, ma ogromny wpływ na budowanie wizerunku. Pojawienie się w Google Play z własną nazwą i ikonką sprawia, że firma zyskuje miano profesjonalnej i nastawionej pro kliencko. Dodatkowo jest to jeden z tych elementów, który często okazuje się wyróżnikiem na tle konkurentów z branży.

Spersonalizowana przestrzeń dla Twoich Klientów

Własna aplikacja to także zaoferowanie klientom spersonalizowanego miejsca, które pozwoli im na korzystanie z Twojego cateringu. Istnieją systemy, które zrzeszają różnych dostawców z konkretnych branż, jednak wtedy istnieje ryzyko, że Klient zdecyduje się na usługę Twojego konkurenta. W przypadku własnej aplikacji, oznaczonej odpowiednim logo i nazwą nie ma takiej możliwości. Dodatkowo przestrzeń taka, może być zaaranżowana dokładnie tak, jak chcesz. Mogą pojawiać się konkretne powiadomienia, aktualności czy też promocje dla Twoich Klientów. Jest to więc także świetny kanał komunikacyjno-marketingowy.

Dlaczego warto posiadać aplikację zintegrowaną z systemem?

Wybierając system dla swojego cateringu dietetycznego, z pewnością skupiasz się na jego wydajności, intuicyjnej obsłudze, kompetentnym supporcie i niezbędnych funkcjach. Warto jednak zwrócić uwagę również na inne elementy, które sprawiają, że Klienci chętnie korzystają z proponowanych rozwiązań różnych firm. Własna aplikacja zintegrowana z systemem obsługi cateringu to jedna z tych rzeczy, która przekonuje Klientów do pozostania przy konkretnej marce. W Caterings oferujemy kompleksową pomoc w tej kwestii.

Dlaczego aplikacje są tak popularne?

Aplikacja to przede wszystkim wygoda użytkowania. Nie bez powodu wszystkie sklepy internetowe czy portale usługowe, decydują się na stworzenie swoich przestrzeni tego typu. Aplikacje mamy zawsze przy sobie, ponieważ znajdują się w naszym smartfonie. Nie musimy włączać strony ani tym bardziej korzystać z komputera, aby z nich skorzystać, co znacznie skraca czas wykonywanych operacji. To ogromny plus, który wiele osób przekonuje do korzystania z takich propozycji.

Czy aplikacja w branży cateringów się opłaca?

W branży cateringów dietetycznych zaoszczędzony czas to bardzo ważny aspekt, ponieważ wiele osób, przypomina sobie o konieczności zamówienia swojego menu, gdzieś w trakcie codziennego biegu. Dzięki aplikacji, przy pomocy kilku kliknięć można zakupić swój ulubiony zestaw z dostawą na wybrany dzień. Z kolei dzięki zintegrowanemu z aplikacją systemowi, Ty dostaniesz informację o zamówieniu i wszystkich uwagach niemalże od razu. Jest to więc sytuacja „win win”, w której wygrywasz i Ty i Twój Klient, a główną nagrodę stanowią zaoszczędzony czas i wygoda użytkowania.

Spójność systemu i aplikacji to podstawa

Kolejna kwestia, o której warto pamiętać to fakt, że konfigurując system zgodny z aplikacją przygotowaną pod Ciebie, masz pewność, że oba te miejsca będą ze sobą spójne. Masz wpływ na wszystko, dlatego zmiany mogą być związane zarówno z małymi elementami, np. nazwą aplikacji i logo w awatarze, jak i z większymi kwestiami, np. procesem składania zamówienia i dostępnymi zakładkami.

Zamawiając system zintegrowany z aplikacją w Caterings, masz pewność, że stworzymy rozwiązanie, które ułatwi funkcjonowanie Tobie i przede wszystkim Twoim Klientom, a to znacząco wpłynie na generowane zyski.

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Branża cateringów dietetycznych Marketing Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ