03 mar 2022

Idealny prezent dla młodych rodziców

Marketing Prowadzenie biznesu

Młodzi rodzice są tak zabiegani, że nie mają czasu na gotowanie dla siebie. Catering dietetyczny to świetny prezent, dzięki któremu będą mieć mnóstwo energii do opieki nad nowo narodzoną pociechą.

Młodzi rodzice często skarżą się na brak czasu. Opieka nad maleństwem pochłania ich w pełni, a oprócz tego muszą wykonywać swoje obowiązki zarówno zawodowe, jak i prywatne. Jeśli zastanawiasz się jak możesz ich wspomóc, to zdecydowanie wprowadzenie do oferty voucherów na catering dietetyczny pomoże ich bliskim sprezentować im spokój i zdrowe odżywianie, a Tobie zwiększyć nie tylko sprzedaż, ale także rozpoznawalność marki.

Dlaczego warto wykupić voucher na catering dietetyczny dla młodych rodziców?

Gotowanie dla siebie jest na ostatnim miejscu na liście priorytetów młodego rodzica. Często zdarza się, że mama lub tata noworodka zjada jeden posiłek w ciągu dnia, ponieważ cały swój czas poświęca na obowiązki - opiekę nad potomstwem, pracę i zajmowanie się domem. Zapominają o tym, że to niezwykle ważne, aby dobrze się odżywiać.

W końcu zbilansowany posiłek to energia, którą później można przeznaczyć na zabawę z maluchem i wykonywanie innych istotnych obowiązków. Właśnie dlatego prezent w postaci cateringu dietetycznego, jest rewelacyjnym pomysłem.

Niestety nie wszystkie firmy posiadają opcję wykupienia bonu podarunkowego, który można by podarować młodym rodzicom. Dzięki Caterings w Twojej firmie będzie to możliwe! Nasz system umożliwia generowanie specjalnych kodów, które w szybki i prosty sposób pozwalają na stworzenie spersonalizowanego bonu prezentowego.

Zalety wprowadzenia voucherów dla młodych rodziców

Jakie są największe plusy takiego rozwiązania?

  • Świetny zabieg marketingowy.
  • Stworzenie cateringu przyjaznego rodzicom, co dobrze wpływa na wizerunek marki
  • Zwiększenie sprzedaży.
  • Zdobycie nowych klientów (kiedy rodzice dostaną miesięczny pakiet w prezencie, istnieje szansa, że później sami zdecydują się na kolejne).
  • Zbudowanie pozytywnej relacji z Klientami, która zaprocentuje lojalnością z ich strony.

Zatem jeśli zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób przekazać Klientom, że Twój catering nadaje się także dla zabieganych młodych rodziców, to z pewnością ciekawa oferta voucherów może skutecznie zachęcić ich rodziny do skorzystania z takiej opcji!

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ