03 mar 2022

Dieta na kredyt? Dzięki Caterings i PayPo, tak!

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

Dieta, za którą zapłacisz później? W Caterings tak! Płatność odroczona za catering dietetyczny jeszcze niedawno wydawała się stosunkowo egzotycznym pomysłem….

Dieta, za którą zapłacisz później? W Caterings tak!

Płatność odroczona za catering dietetyczny jeszcze niedawno wydawała się stosunkowo egzotycznym pomysłem. Dziś jednak jest to możliwe! To kolejna funkcjonalność serwisów udostępniających taką usługę, która jak się okazuje, bardzo podoba się użytkownikom. Wybierając system Caterings, możesz zaproponować swoim klientom spłacenie zamówienia w ciągu 30 dni, zaś po tym terminie, w 4 wygodnych ratach. Jak to możliwe?

Czym jest PayPo?

Umożliwienie Twoim Klientom maksymalnego komfortu zamawiania swoich diet to dla nas priorytet. Dlatego system Caterings oparty jest o wiele funkcjonalności, które rozwiązują częste problemy konsumentów. Jednym z takich rozwiązań jest zintegrowany z naszym panelem system PayPo.

Co to oznacza? Dzięki niemu Twoi Klienci będą mogli zamówić dietę z płatnością odroczoną, ale Ty tego nie odczujesz, ponieważ pieniądze i tak będą na Twoim koncie! Dieta na kredyt jest zatem jedną z opcji, która pozwoli Ci nie tylko pozyskać nowych klientów, ale również utrzymać starych.

Jak działa PayPo?

Po wybraniu metody płatności PayPo, Klient zostanie przeniesiony na odpowiednią stronę. Zostanie poproszony o uzupełnienie kilku informacji. Następnie PayPo opłaci za niego zamówienie. Klient będzie miał 30 dni na opłacenie zamówienia do PayPo i co jest ważne – nie ponosi za to żadnych kosztów. A jeśli będzie chciał, to za dodatkową opłatą, może rozłożyć tą płatność na 4 wygodne raty. Kwota natomiast może zostać rozłożona na preferowanej wysokości raty. Dzięki temu Ty zdobędziesz lojalnego Klienta, a on nie odczuje pustki w kieszeni po wykupieniu cateringu.

Dieta na kredyt - procedura PayPo

Cała procedura polega na tym, że PayPo jest jedną z opcji płatności. Zatem w momencie wybrania go jako formy uregulowania rachunku, konieczne jest podanie swoich danych, które są niezbędne do sporządzenia wniosku kredytowego. Trwa to jednak dosłownie kilka minut. PayPo zapłaci rachunek, zatem Ty jako właściciel cateringu pieniądze uzyskasz na swoje konto, a Klient będzie zadowolony, ponieważ pomału będzie spłacał niewielkie raty.

Dlaczego warto wprowadzić na swojej stronie płatności ratalne?

Rozłożenie opłaty na raty jest ważnym rozwiązaniem szczególnie dla tych Klientów, którzy np. wypłatę otrzymują w połowie miesiąca, a catering chcieliby rozpocząć od początku lub wydali pieniądze na jakieś istotniejsze w danym momencie kwestie. Wiele osób rezygnuje z cateringu właśnie ze względu na to, że trzeba wydać na niego dużą kwotę naraz. PayPo zintegrowany z naszym systemem Caterings całkowicie eliminuje ten problem. Ponadto oprócz kolejnej metody płatności, PayPo lojalizuje klientów. Kupują oni więcej i częściej.

Postaw na wygodę Klientów i ciesz się ich lojalnością.

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ