O nas

Sprawdź, kim są ludzie, którzy stoją za systemem Caterings, jakie wyznają wartości i co planują na przyszłość.

Skąd przyszliśmy?
Kim jesteśmy?
Dokąd zmierzamy?

Caterings wynika z potrzeb, które dostrzegliśmy podczas naszych kontaktów z podmiotami działającymi w branży cateringów dietetycznych.

Zrozumieliśmy, że najważniejsze jest usprawnienie procesu realizacji zamówień oraz ułatwienie pracy zespołowi czuwającemu nad poszczególnymi działami.

Jesteśmy zgranym, świetnie skomunikowanym zespołem. Ludźmi, którzy nie tylko znają się na rozwiązaniach technologicznych, ale są także pasjonatami szukania nowych funkcjonalności, których branża cateringów dietetycznych potrzebuje, i z których chętnie korzysta.

A tak po za tym… jesteśmy amatorami dobrego jedzenia.

Tworząc ten system nie przewidywaliśmy, że jego funkcjonalność urośnie do obecnej skali.

Nieustanny rozwój naszego systemu jest możliwy tylko dzięki temu, że wsłuchujemy się w głos współpracujących z nami firm cateringowych i z największą uwagą rozwiązujemy ich potrzeby.

Jak pracujemy?

Współpraca z Caterings nie kończy się na podpisaniu umowy – oferujemy ciągłą pomoc, wsparcie techniczne i szczegółowe wdrożenie. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli otoczeni stałą opieką. Dlatego w naszej codziennej pracy wykorzystujemy konkretne narzędzia i metody, aby korzystanie z Caterings było jeszcze prostsze i efektywniejsze.

Stawiamy na kontakt z klientem
Jest to dla nas podstawa zrozumienia jego potrzeb. Analizujemy wszelkie sygnały o niedogodnościach napływające od użytkowników, a także przeprowadzamy z nimi wywiady, które dostarczają nam inspiracji do tworzenia nowych funkcji.
Wspieramy od samego początku
Zapewniamy pełną obsługę przy wdrożeniu systemu, co zminimalizuje zaangażowanie z Twojej strony oraz szkolimy Twoich pracowników. Nasi wykwalifikowani programiści DevOps pracują nad wydajnością i stabilnością systemu.
Jesteśmy agile
Stosowanie metodyki „agile” dostarcza realną wartość naszym klientom. Nasz zespół wypracowuje rozwiązania drobnymi krokami, których zasadność jest na bieżąco sprawdzana. Proponujemy nowe rozwiązania i konsultujemy je z Tobą.
Wdrażamy, aktualizujemy, rozwijamy
Szybko przeniesiemy kluczową funkcjonalność obecnego sklepu, aby można go było uruchomić i zacząć generować większe przychody. Dalszy rozwój platformy prowadzimy sukcesywnie wdrażając kolejne funkcjonalności w porozumieniu z Tobą.
Dbamy o funkcjonalność i estetykę
Do pracy nad systemem delegujemy doświadczonych projektantów UX/UI specjalizujących się w e-commerce. Oferujemy Państwu dowolność w customizacji wyglądu formularza i panelu klienta.
Optymalizujemy pracę
Szybką implementację nowych funkcji umożliwia nam korzystanie z gotowych i sprawdzonych przez nas rozwiązań technicznych. Jednak, gdy pojawia się konieczność stworzyć coś od podstaw, pracujemy nad nowym rozwiązaniem.

Nasz zespół

Oto #cateringsteam złożony profesjonalistów i pasjonatów, którzy każdego dnia dają z siebie wszystko po to, aby dostarczyć Twojemu cateringowi najlepsze produkty i usługi na rynku.

Grzegorz Sojka

Prezes Zarządu

Jan Pisula

Członek Zarządu

Szymon Konieczny

Członek Zarządu

Ela

Support Lead

Bartosz

QA Specialist

Patryk

QA Specialist

Jakub

QA Specialist

Dominik

QA Specialist

Krzysztof

Developer

Adam

Developer

Cezary

Developer

Mateusz

Developer

Agata

UX Designer

Kasia

Scrum Master

Adrian

Data Analyst

Piotr

SEO Specialist

Paula

Dietetyk komercyjny

Ola

Dietetyk komercyjny

Nasi partnerzy

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, oferując integrację z narzędziami, które są niezbędne w prowadzeniu biznesu. Naszymi partnerami są wyspecjalizowani dostawcy usług z takich zakresów, jak płatności, logistyka, druk czy automatyzacja marketingu.