03 mar 2022

Zamawianie cateringu za pomocą Asystenta Google

Prowadzenie biznesu

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Czy można połączyć system Caterings z Asystentem Google?

Zamawianie cateringu za pomocą Asystenta Google to dla niektórych konieczność, dla innych - wygodna opcja.

Asystent Google to narzędzie, które daje mnóstwo możliwości. Możesz korzystać z niego niezależnie od pory dnia i wykonywanej czynności. Sprawdza się podczas jazdy samochodem, sprzątania, pracy czy odpoczynku w domu. Wystarczy, że powiesz mu czego oczekujesz, a on wykona dyspozycję. Możesz używać komunikatów prostych, takich jak „jaka jest pogoda?”, „przypomnij mi o spotkaniu” czy „ustaw budzik na 7”, jednak to nie wszystko. Narzędzie to z każdym dniem ma coraz więcej możliwości. Pobieranie aplikacji, otwieranie witryn, wyszukiwanie, ustalanie trasy, to tylko część z opcji, którą posiada wirtualny asystent Google.

Zamawianie cateringu za pomocą Asystenta Google - czy można połączyć system Caterings z Asystentem Google?

Jak się pewnie domyślasz, posiadając catering dietetyczny możesz skorzystać z pomocy Asystenta, nie tylko jako użytkownik, ale także jako firma. Jeśli zdecydujesz się zintegrować swój system Caterings z narzędziem Google, Twoi Klienci będą mogli zamawiać dietę bez wchodzenia na stronę i logowania się. Wystarczy, że wypowiedzą „zamów dietę” i podadzą nazwę Twojego cateringu, a Asystent złoży zamówienie za nich. Ważne jest także to, że na maila otrzymają bezpośredni link, który umożliwi im dokonanie płatności.

Oczywiście to nie wszystko. Klienci dzięki usłudze mogą także wykonać wszelkie inne działania, które zwykle trzeba podejmować przez witrynę internetową. Oznacza to, że mogą wybrać menu, zmienić pudełka na ekologiczne czy ocenić posiłki i dostawę.

Ułatw życie sobie i swoim Klientom i połącz swój system Caterings z Asystentem Google. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat integracji, zapraszamy do zapoznania się z naszą instrukcją.

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Branża cateringów dietetycznych Marketing Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ