Kompletny ekosystem sprzedażowo-produkcyjny

Razem z Caterings stworzysz catering dietetyczny zorientowany na klienta i efektywność pracy

DIETETYKA

Caterings pomaga dietetykom unikać błędów

Nigdy więcej w Twoim cateringu nie znajdzie się danie z mięsem w diecie wegetariańskiej czy też zawierające nabiał w diecie bez laktozy. Dzięki inteligentnym funkcjom w systemie Caterings dietetyk ma łatwiejszą pracę i ryzyko popełnienia błędu jest zminimalizowane do zera. To znacząco ułatwia i przyśpiesza pracę jednocześnie zapewniając jej wyższą jakość.

Ostrzeżenie o przekroczeniu foodcost

Jeżeli zaplanowane menu przekroczy założenia foodcost-u dla danej diety i jej wariantu ostrzeżenie o tym dietetyka!

Ostrzeżenie o użyciu niedopuszczalnych elementów

Jeżeli w diecie znajdzie się danie, które zawiera niedopuszczalny składnik i/lub alergen i/lub kategorię składników to ostrzeżenie o tym dietetyka!

Ostrzeżenie o złych proporcjach makroskładników

Jeżeli zaplanowana dieta nie będzie spełniała swoich proporcji odżywczych (białka, węglowodany i tłuszcze) to ostrzeżenie o tym dietetyka!
Zobacz pozostałe funkcje dot. dietetyki

Wysoki food cost? Z Caterings możesz o tym zapomnieć! Pokażemy Ci, jak skutecznie planować wydatki.

ZAOPATRZENIE

Kupuj dokładnie tyle, ile potrzebujesz

Nasze inteligentne rozwiązania pozwalają zadbać o to, żeby nie marnować jedzenia dzięki temu, żeby kupować dokładnie tyle ile potrzeba.

Prognozowanie sprzedaży

System pokazuje ile aktualnie jest zamówionych diet a ile było w ostatnich dniach czy w analogicznym dniu w zeszłym tygodniu. Wylicza następnie o ile więcej towaru należy zamówić.

Raport strat

Przy dużej i zróżnicowanej produkcji (z jaką mamy do czynienia w cateringach dietetycznych) straty będą zawsze występować, a osiągnięcie stanu idealnego nie jest możliwe. Należy jednak do takiego stanu dążyć, aby zminimalizować występowanie strat. Aby ułatwić ten proces w systemie Caterings można w prosty i wygodny sposób zaznaczać straty z danego dnia po czym wspólnie analizować przyczyny wystąpienia tych strat i szukać rozwiązań.

Automatyczna aktualizacja cen składników w oparciu o faktury

Dzięki integracji z systemem fakturownia.pl możliwe jest pobieranie cen produktów bezpośrednio z faktur i aktualizowanie ceny składnika.

Wygodna lista zakupów

System generuje przejrzystą listę zakupów na której widać ile jakiego składnika dokładnie trzeba zamówić, jaki jest szacunkowy koszt i z jakiej hurtowni należy zrobić to zamówienie.

Kontroluj swoje koszty

Caterings nie tylko uwzględnia koszty składników ale i również koszty pojemników, toreb, dostaw a nawet czasu pracy personelu (*dodatkowy moduł „Zadań”)
Zobacz, jak Caterings usprawnia zaopatrzenie

KUCHNIA

Wydajna praca na kuchni dzięki checklistom

Caterings to szereg rozwiązań, które usprawnią współpracę pomiędzy zaopatrzeniem, kuchnią i pakownią oraz ograniczą ryzyko błędu do minimum. Dobra organizacja pracy to oszczędność czasu.

Checlista przepisów

Checklista przepisów wraz ze szczegółowymi kartami przepisów wskazuje jakie dokładnie czynnością mają zostać wykonane na kuchni.

Checklista dań

Gdy odpowiednie przepisy są już wykonane, należy je zaznaczyć na checkliście przepisów i dań, dzięki czemu widać, które dania można zacząć już pakować

Checlista diet i wyborów

Zaznaczenie gotowych dań zapewnia informacje dla kolejnych działów o możliwych już torbach do pakowania. Rozwiązania w systemie Caterings znacząco zwiększą efektywność Twojego procesu produkcyjnego.
Zobacz nasze realizacje

Caterings pomoże Ci obniżyć food cost i koszt tacek. Jak? Skontaktuj się z nami i umów prezentację systemu.

PAKOWANIE

Przyśpiesz procesy pakowania kilkukrotnie

Caterings dzięki funkcji „Matryc” oraz kodom pakowania V1 lub V2 pozwalają osiągać nawet jakie rezultaty jak spakowanie ponad 1000 toreb w 2-3 godziny. Są to wyniki niemożliwe do uzyskania w konkurencyjnych systemach przy takiej samej ilości pracowników.

Generator naklejek na pojemniki i torby

Czego byś tylko nie potrzebował to dzięki Caterings możesz to umieścić na etykiecie dania i torby zgodnie z wszelkimi standardami.

Raport pojemników

Przed rozpoczęciem pakowania dań, można przygotować niezbędną ilość pojemników co pokazuje dodatkowo na jakim etapie jest proces pakowania.
Sprawdź, jak Caterings ułatwia pakowanie diet

Korzystaj z najnowocześniejszych rozwiązań wspierających logistykę, od spakowania torby po dostarczenie jej do rąk klienta.

LOGISTYKA

Bardzo zaawansowany moduł logistyczny

Niezależnie czy korzystasz z firmy kurierskiej, posiadasz własną logistykę czy też działasz hybrydowo Caterings dostarczy Ci takich rozwiązań jak żaden inny system.

Integracja z firmą logistyczną „goodspeed”

Automatyczne aktualizowanie stref, przesyłanie list dostaw, odbieranie zdjęć w panelu administracyjnym Caterings czy nawet bezpośrednie zgłaszanie uwag do dostaw przez klientów za pomocą panelu klienta. Caterings jako jedyny system dostarcza tak zaawansowane rozwiązania, które znacząco ograniczają zaangażowanie Twojego BOK.

Podpowiadanie miejscowości i ulic

Klienci podając swoje adresy wybierają miejscowości i ulice z predefiniowanej listy, dzięki czemu nie zdarzają się literówki co zwiększa efektywość dostaw i raportowanie sprzedaży.

Zaawansowany moduł logistyczny

Jeżeli posiadasz własną logistykę możesz precyzyjnie określać nawet do poziomu bloku, gdzie kończy się i zaczyna dana strefa dzięki czemu listy dla Twoich kieroców generują się automatycznie. Jeżeli jednak chcesz wprowadzić zmiany to na jednym ekranie możesz zobaczyć wszystkie ich adresy i dokonać w łatwy sposób odpowiednich modyfikacji.
Zobacz, jak Caterings usprawnia logistykę

Caterings to nowy, wyższy standard prowadzenia biznesu. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci wynieść obsługę klienta na wyższy poziom.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

System samoobsługowy

Caterings projektowany jest w taki sposób, aby klienci byli jak najbardziej samoobsługowi tzn. aby mogli dokonać wszelkich modyfikacji i zmian samodzielnie bez konieczności angażowania BOK.

Samoobsługa klientów dzięki skarbonce

Caterings pozwala klientom dowolnie modyfikować swoją dietę w tym zmieniać z droższej opcji na tańszą czy całkowicie anulować dany dzień diety (jeżeli catering na tę opcję pozwoli). Przy każdym z tych przypadków zostaną dokonane zwroty kosztów automatycznie w postaci punktów do skarbonki.

Podszywanie się pod klienta

Obsługa klienta jest w stanie podszyć się pod klienta i wejść na jego konto widząc dokładnie to samo co klient.
Zobacz funkcje dla BOK

Bądź o krok przed konkurencją, zawsze oferując swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

CUSTOMER EXPERIENCE

Jeden system – wiele możliwości wyróżnienia się

Pozyskaj nowych klientów dzięki atrakcyjnemu formularzowi zamówień, dniom testowym oraz różnego rodzaju rabatom. Zdobądź ich lojalność oferując program lojalnościowy, superwygodną aplikację mobilną i wiele, wiele innych opcji.

Skonfiguruj wygląd formularza zamówień

Dostosuj panel klienta, aby jego design pozostał spójny z brandingiem Twojej firmy. Zastosuj własną grafikę, wgraj baner, wybierz kolor tła i kolor wiodący, zmień fonty, zarządzaj nagłówkiem i stopką.

Sprzedawaj diety, pojedyncze posiłki i dodatki

Nie chcemy ograniczać Twoich możliwości zarabiania, dlatego udostępniamy Ci pełny wachlarz możliwości sprzedaży!

Dostosuj język, jakim komunikujesz się z klientami

Wyraź siebie i swoją markę dzięki przemyślanej, efektywnej strategii komunikacji! Dzięki możliwości personalizacji Twojej marki w Caterings możesz jeszcze bardziej wyróżnić się na tle konkurencji.
Zobacz, co Catering może zaoferować Twoim klientom

Caterings to pomoc na każdym etapie produkcji, w każdym dziale, bez względu na ilość marek czy wielkość Twojej firmy!

ADMINISTRACJA

Zarządzaj biznesem na poziomie eksperta

Dzięki systemowi Caterings będziesz skutecznie zarządzać wieloma markami w jednym miejscu. Codziennie pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które jeszcze bardziej usprawnią prowadzenie Twojego biznesu. Tylko w Caterings znajdziesz funkcje dopasowane idealnie do Twojej firmy.

Obsługuj wiele marek

Masz wiele marek? Teraz obsłużysz je wszystkie z 1 panelu administratora. Bez limitu kont użytkowników!

Konfiguruj uprawnienia dla pracowników

Twój catering zatrudnia wiele osób? W systemie Caterings nadasz uprawnienia nieograniczonej ilości pracowników, które możesz dowolnie konfigurować i nadzorować.

Zarządzaj kontrahentami

System Caterings pokaże Ci dokładną ilość towaru, jaki musisz zamówić, oraz kontrahenta, u którego to zrobisz. Wszystko dzięki zmodernizowanej funkcji zarządzania kontrahentami. Wyślesz zamówienie mailowe jednym przyscikiem!
Sprawdź, jak efektywniej zarządzać firmą

Bezpieczeństwo

 • Jesteśmy zgodni z RODO
 • Cenimy Twoją własność intelektualną
 • Każdy pracownik ma swoją rolę w systemie

Niezależność

 • Brak znaków towarowych Caterings i partnerów
 • System na domenach klienta
 • Twoja indywidualna baza klientów

Wsparcie

 • Szybki proces wdrożenia
 • Łatwa zmiana pomiędzy systemami
 • Skuteczna opieka posprzedażowa

Elastyczność

 • Wiele sposobów rozliczeń
 • Możliwość przygotowania funkcji na zamówienie
 • Moduły dodatkowe do wyboru, w zależności od potrzeb