insta viewer insta saver storiesig

Poznaj nas lepiej i dowiedz się, czym dokładnie jest Caterings.

O nas

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem czeskim

8000 zł net (B2B)

Caterings to innowacyjny dostawca oprogramowania dla firm cateringowych, specjalizujący się w rozwiązaniach dla cateringów dietetycznych. Jesteśmy pionierami w branży, łącząc technologię z doskonałą obsługą klienta, aby zapewnić najwyższej jakości usługi. W związku z ciągłym rozwojem i ekspansją naszych usług, poza dostarczaniem oprogramowania, uruchamiamy także nowe działania, w tym świadczenie profesjonalnego biura obsługi klienta dla naszych partnerów.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim

Lokalizacja: Praca zdalna lub z naszego nowo budującego się biura w Ołtarzewie pod Warszawą

Wynagrodzenie:

  • 5000-6000 zł netto (umowa zlecenie)
  • 7000-8000 zł (umowa B2B)

Zakres obowiązków:

  1. Obsługa klientów cateringów dietetycznych z Czech.
  2. Komunikacja z klientami drogą telefoniczną, mailową oraz za pomocą livechat.
  3. Rozwiązywanie problemów i udzielanie informacji klientom różnych marek.

Wymagania:

  1. Płynna znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie.
  2. Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.
  3. Wykształcenie dietetyczne będzie dodatkowym atutem
  4. Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
  5. Wysokie umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  1. Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  2. Elastyczne godziny pracy.
  3. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  4. Możliwość rozwoju zawodowego.
  5. Przyjazną atmosferę pracy.