Aplikuj

Poznaj nas lepiej i dowiedz się, czym dokładnie jest Caterings.

O nas

Back-end Developer

10 000 + PLN netto

PHP

Symfony

Docker

PostgreSQL

Jesteś Back-end developerem? Zgłoś się do Caterings. Potrzebujemy Cię!

wont to szejp the future... ?

O nas

Jesteśmy firmą oferującą usługi B2B dla branży cateringów dietetycznych. Posiadamy klientów w Polsce i za granicą. W Caterings tworzymy oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Więcej o Caterings przeczytasz w sekcji o nas.

U nas rzeczywiście kształtujemy nie tylko rzeczywistość i przyszłość branży cateringów dietetycznych, ale i codzienność klientów korzystających z cateringów dietetycznych. Odpowiadamy za znaczący udział wszystkich sprzedawanych diet cateringowych w Polsce i szukamy kolejnego herosa do naszego back-end development team (może być prawilny, może być lewy, byle był dobry ;) )

Caterings to kompleksowe oprogramowanie dla cateringów dietetycznych obejmujące proces zamawiania diet, produkcji ich na kuchni, pakowania na pakowni dań i toreb, obsługę klientów, analizowanie danych, logistykę dostaw, planowanie dietetyczne, obsługę magazynów, robienie raportów zapotrzebowania, śledzenia kosztów produkcji i wiele więcej .
To system typu e-commerce, CMS, CRM, ERP, HMS, IMS, KML, TVN, TVP ale wszystko w jednym!
*masz plus-a jeżeli będziesz w stanie rozszyfrować powyższe skróty

W każdym kwartale zgłaszają się do nas kolejni klienci, u których wdrażamy Caterings i którzy są naszą nieustanną inspiracją do tworzenia kolejnych funkcji pozwalających jeszcze bardziej ograniczać koszty przy jednoczesnym zwiększaniu zysków.

Do naszego #Cateringsteams składającego się z CEO, PM-a, QA-ów, FE-ów, UX-a, DT-ów, DO-a, PO-a, SM-a, brakuje nam do szczęścia jeszcze jednego BE.

Oczekiwania:

Od nowego BE oczekujemy co najmniej 2-3 letniego doświadczenia, bo wydaje nam się, że dopiero po takim doświadczeniu cokolwiek będziesz w stanie ogarniać (te wszystkie trzy literowe rodzaje systemów nie są błahe w tworzeniu).

System jest napisany w PHP(8.0+) w oparciu o framework Symfony(5.3+) z wykorzystaniem API Platform, bazę mamy PostgreSQL więc dobrze będzie jeśli miałeś z nią już do czynienia. Proces deploymentu jest w pełni zautomatyzowany za pomocą GitLab CI/CD. Mamy nadzieję, że znajdziemy osobę, która może pochwalić się projektami realizowanymi w oparciu o podobny zestaw narzędzi.

Proces rekrutacji:

Żeby oszczędzić wszystkim czasu i nie dopasowania w przyszłości, proces rekrutacji planujemy maksymalnie prosty ale i (mamy taką nadzieję) skuteczny:

 1. Rozmowa na Teams z Pauliną, żeby zobaczyć czy jesteś człowiekiem
 2. Przesłanie zadania rekrutacyjnego - prosta aplikacja do napisania w max kilka godzin - chcemy zobaczyć jaka jest jakość Twojego kodu, czy jesteś na bieżąco z dobrymi praktykami itp. Obiecujemy, że z naszej strony damy feedback do tego co przygotujesz.
 3. Jeżeli zadanie będzie zrobione w zadowalający sposób, to od razu feedback 'na żywo' u nas w siedzibie lub na Teams-ie i dogadanie pozostałych kwestii dot. pracy.
 4. Gdyby trafiło się więcej niż jeden kandydat to zastrzegamy sobie możliwość zastanowienia się kogo chcemy zatrudnić przez 1-2 dni.

Co oferujemy:

 • Stabilny kontrakt B2B lub umowa zlecenie
 • Bardzo dobre wynagrodzenie w zależności od Twoich oczekiwań i kompetencji. Przewidujemy budżet na początek pomiędzy 15 000 a 20 000 zł netto m/c.
 • Super pracę w fajnym zespole, gdzie szanujemy swój czas, precyzyjnie określamy wzajemne oczekiwania i staramy się ułatwić ludziom zdrowe odżywianie się (to nasza misja)
 • Benefity (LuxMed, Pethelp, FluentBe, ubezpieczenie w PZU, karta sportowa, zniżki na cateringi dietetyczne od naszych klientów nawet po 50%).
 • Pracę nad produktem na który masz duży wpływ.
 • Inne rzeczy, które mogą Cię przekonać do dołączenia do nas i sprawić, żeby praca u nas była samą przyjemnością (tylko powiedz nam jakie to są dla Ciebie ;) )

Tryb pracy:

Większość developerów pracuje u nas z biura i bardzo cenimy sobie tę szybką możliwość przeanalizowania problemów, wzajemnego wspierania się i budowania fajnej atmosfery w pracy, która ułatwia realizowanie ambitnych wyznań i co jest znacznie trudniejsze do osiągnięcia w trybie pracy zdalnej. Jeżeli bardzo się uprzesz to możemy zaakceptować pracę zdalną, natomiast zdecydowanie preferowalibyśmy jeżeli również ceniłbyś sobie pracę stacjonarną.

Jesteś idealną osobą na to stanowisko, jeśli znasz:

 • PHP
 • Symfony
 • Docker
 • PostgreSQL

Pozostałe oferty pracy

Full-stack Developer

PHP 8.1

Symfony 6.1

JS

React

15 000 + PLN netto

Front-end Developer

HTML

CSS

React

JavaScript (ES6+)

10 000 + PLN netto