28 mar 2023

Za nami targi gastronomiczne – SMAKKI GASTROTARGI!

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych

SMAKKI GASTROTARGI, które mieliśmy przyjemność sponsorować i w nich uczestniczyć są już historią! Wydarzenie odbyło się w dniach 23-25 marca 2023 roku w hali Expo XXI w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

SMAKKI GASTROTARGI, które mieliśmy przyjemność sponsorować i w nich uczestniczyć są już historią! Wydarzenie odbyło się w dniach 23-25 marca 2023 roku w hali Expo XXI w Warszawie. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

Atrakcyjne oferty wystawców

Targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI były doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży spożywczej i cateringowej, a co więcej do skorzystania z atrakcyjnych ofert różnych wystawców.

Debata „Catering dietetyczny wiedza od A do Z”

Drugiego dnia targów odbyły się specjalne debaty pod tytułem „Catering dietetyczny - wiedza od A do Z”. Profesjonalny program edukacyjno-szkoleniowy poprowadzili specjaliści rynków Cateringów Dietetycznych. Był on świetną okazją do zapoznania się z interesującymi i wartościowymi informacjami na temat branży cateringów dietetycznych, a także wzięcia udziału w dyskusji na ten temat. Naszym przedstawicielem był Grzegorz Sojka, który zaprezentował swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie cateringów dietetycznych.

Program spotkania był podzielony na 4 części:

I PLANOWANIE INWESTYCJI GASTRONOMICZNEJ (Najważniejsze zagadnienia – jak nie dać się zaskoczyć),
II NAJCZĘSTSZE BŁĘDY I PUŁAPKI W PROWADZENIU CATERINGU DIETETYCZNEGO (Specyfika działania biznesu, know-how i aspekty, jakie należy brać pod uwagę, aby nie popełnić błędów),
III JAK UTRZYMAĆ KONKURENCYJNOŚĆ W CZASACH KRYZYSU Podstawy budowania wizerunku marki i kształtowania pozycji rynkowej,
IV CASE STUDY i SUCCESS STORY BY DPD Food. Moderator spotkania to właściciel firmy Gastro Wiedza, ekspert i praktyk- Marcin Dyrda. Ma wieloletnie doświadczenie w branży, jest również pomysłodawcą i audytorem programów Jakość i Bezpieczeństwo w Cateringu Dietetycznym.

Podobne posty

Wszystko, co musisz wiedzieć o brany cateringowej i prowadzeniu biznesu

Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Prowadzenie biznesu
Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych
Marketing Prowadzenie biznesu

03 mar 2022

Asystent Google to funkcja, która zmieniła oblicze korzystania ze smartfonów, ponieważ pozwala na wykonanie pewnych działań znacznie szybciej i bez żadnego wysiłku. Czy wiesz, że posiadając catering dietetyczny zintegrowany z systemem Caterings, Twoi Klienci będą mogli skorzystać z asystenta, aby zamówić dietę?

Prowadzenie biznesu NOWOŚĆ
Branża cateringów dietetycznych Prowadzenie biznesu

08 lut 2023

Stworzenie smacznego, a zarazem zdrowego menu cateringowego stanowi nie lada sztukę. Podczas przygotowywania posiłków dla klientów należy wziąć pod uwagę m.in. kluczowe potrzeby żywieniowe klientów oraz popularne diety np. dietę bezglutenową, wege, czy slim. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy układaniu dań? Sprawdź koniecznie nasz artykuł!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ

12 mar 2023

W ostatnim czasie wraz ze wzrostem popularności zdrowego stylu życia, pojawiło się na rynku wiele firm cateringowych oferujących „diety pudełkowe”. Duża konkurencja sprawia, że ciężko pozyskać klienta, a jeszcze ciężej utrzymać go przy sobie. Nie jest to jednak niemożliwe! Sprawdź nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić!

Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych Marketing NOWOŚĆ

13 mar 2023

23-25 marca 2023 roku w Warszawie odbędą się targi gastronomiczne SMAKKI GASTROTARGI, które mamy zaszczyt sponsorować i w nich uczestniczyć, poprzez udział w debacie dotyczącej cateringów dietetycznych: „Catering dietetyczny-wiedza od A do Z”.

Marketing Prowadzenie biznesu Branża cateringów dietetycznych NOWOŚĆ