Fakturownia

Dzięki integracji z Fakturowanią Caterings umożliwia:

Automatyczne wystawianie faktur

Automatyczne wystawianie faktur imiennych lub faktur z danymi na firmę. Klient samodzielnie może w tym przypadku wprowadzić dane firmy, na jaką chce otrzymać fakturę, a następnie faktura generuje się na wskazane dane automatycznie. Nie wymaga to żadnej pracy ze strony obsługi klienta. Jeżeli klient nie poda danych to faktura standardowo wygeneruje się na imię i nazwisko klienta.

Automatyczne wystawianie paragonów

Automatyczne generowanie paragonów w systemie "Fakturownia". Paragony mogą być również automatycznie pobrane przez klientów z poziomu panelu klienta. Nabijanie na kasę wymaga jedynie kliknięcia "Drukuj" z poziomu Fakturowni. Można drukować wszystkie naraz lub po kolei. Klient może wybrać opcję "Chcę fakturę" i wówczas pokaże się pole na podanie NIP co spowoduje wygenerowanie paragonu z NIP-em. Jeżeli jest to transakcja powyżej wskazanej kwoty to należy ręcznie wystawić do tego paragonu fakturę.

Dowolne ustawienie stawek VAT

Można ustawić dowolną stawkę VAT dla diet, stref dostaw i dodatków.

Dowolne ustawienie nazw na paragonie lub fakturze

Można ustawić dowolną nazwę dla zakupionych diet, opłaconych kosztów dostawy, modyfikacji na diecie czy zakupionych dodatków.

Umów prezentację systemu